В Ужгород привезли 366 пачок передрукованих бюлетенів

липня 17 / 2019
В Ужгород привезли 366 пачок передрукованих бюлетенів


Усі Закарпатські ОВК з бюлетенями для голосування! Сьогодні опів на 10-ту на у 68-й округ привезли 366 пачок з бланками. Кожна запакована у поліетилен і відправлена у службове приміщення, доступ до якого мають лише члени комісії. На місці все перераховують і контролюють цілісність пакунків.

У 68-му окрузі, зареєстровано близько 168-ми тисяч виборців. Тут бюлетені для всіх, плюс пів відсотка про запас. Вони будуть зберігатися за зачиненими дверима і під цілодобовою охороною до п’ятниці, потім їх роздадуть членам 144-х дільничних комісій.

Округ отримав бланки одним з останніх, через прийняте рішення передрукувати їх у зв’язку зі зняттям одразу трьох кандидатів: двох Андріївих і одного Андрєєва. Зараз на ОВК їх сортують. Кажуть: попри стислі терміни – усе встигнуть.

Більшість округів отримали бланки для голосування ще у неділю. Сьогодні їх передали Ужгороду і Тячеву. В Опорі кажуть: усе пройшло спокійно і порушень під час передачі не фіксували.

Нагадаємо, у день виборів, 21 липня, кожен виборець отримає по 2 бланки. На одному, галочку треба буде поставити навпроти однієї з 22-х зареєстрованих партій. На другому, зокрема у 68-му окрузі, серед 17-ти кандидатів-мажоритарників. Політологи кажуть: останні передвиборчі дні будуть гарячими в усій області, бо зацікавлених багато, а мандатів – ні.

Через рекордну кількість кандидатів-двійників, експерти радять виборців бути уважними під час голосування і читати, крім прізвища, інформацію про партію чи кандидата від округу. Усі мажоритарники у бюлетенях розташовані за алфавітом.


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...