Спекотний серпень і заморозки у вересні: якою буде погода до кінця літа — початку осені в Україні

липня 17 / 2019
Спекотний серпень і заморозки у вересні: якою буде погода до кінця літа — початку осені в Україні
Друга половина липня, а також серпень цього року в Україні очікуються спекотними й без опадів із похолоданням наприкінці серпня.

Як повідомляє УНІАН, такий прогноз озвучила на прес-конференції завідуюча відділом кліматичних досліджень і прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАНУ Вазіра Мартазінова.

«Загалом можна сказати, по всій території України слід очікувати спекотний та сухий серпень. Наприкінці серпня зайде холод, й наприкінці вересня — різке похолодання аж до заморозків», — сказала вона.

Мартазінова зазначила, що наприкінці липня, приблизно з двадцятих чисел, у більшості областей України очікується підвищення температури повітря. У серпні температура в окремі дні може доходити до 30 градусів.

За словами експерта, наприкінці серпня також слід очікувати зниження температури повітря до 24?26 градусів, яка зберігатиметься протягом усього вересня. При цьому температурний режим може бути нестійким.

«Тобто наприкінці місяця (вересня — ред.) може бути похолодання, можливо навіть до заморозків», — підкреслила Мартазінова.

Вона додала, що в Київській області опади можуть тривати до двадцятих чисел, після чого температура швидко підвищиться. Серпень і вересень очікуються сухими й теплими з невеликою кількістю опадів у окремі дні.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...