Аби поліпшити рівень захисту населення і територій у разі виникнення надзвичайних ситуацій потрібні зміни

липня 16 / 2019
Аби поліпшити рівень захисту населення і територій у разі виникнення надзвичайних ситуацій потрібні зміни
Так, на розгляд депутатів облради підготовлено проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Закарпатської області на 2016 – 2020 роки (зі змінами)». Документ розроблений управлінням цивільного захисту облдержадміністрації.

Серед основних заходів програми: проведення реконструкції й прийняття в експлуатацію регіональної автоматизованої системи оповіщення та її експлуатаційно-технічне обслуговування; впровадження сучасних засобів радіозв’язку, інформаційно-комунікаційних технологій, телефонії та електронних мережевих комунікацій тощо.

У пояснювальній записці автор проекту зазначає, що необхідність внесення змін до програми виникла, зокрема через потребу додаткового фінансування заходів з оснащення регіональної оперативно-чергової служби централізованого оповіщення, а також виготовлення необхідної проектно-кошторисної документації, закупівлі обладнання та проведення відповідних пуско-налагоджувальних робіт.

Реалізація заходів, передбачених у проекті рішення буде проводитися за рахунок перерозподілу вже виділених на поточний рік коштів, передбачуваних зазначеною програмою, і не потребуватиме додаткового фінансування із обласного бюджету.

Зазначається, що реалізація заходів програми дасть можливість підтримати побудовану систему централізованого оповіщення у постійній готовності до використання за призначенням, дозволить провести реконструкцію діючої системи оповіщення, яка забезпечить своєчасне та ефективне інформування керівного складу органів влади і населення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, що значно зменшить кількість людських жертв, матеріальних та фінансових збитків від наслідків надзвичайних ситуацій.

Контролюватиме виконання цього рішення заступник голови обласної державної адміністрації та профільна постійна комісія обласної ради з питань бюджету.

Виконавчий апарат обласної ради
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...