Закарпаття готується до виборів

липня 15 / 2019
Закарпаття готується до виборів
Фахівці оперативно-рятувальної служби Закарпаття продовжують здійснювати комплекс профілактичних заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій та пожеж під час передвиборної кампанії та позачергових парламентських виборів, що відбудуться 21 липня. Зокрема, рятувальники оглядають на відповідність вимогам пожежної безпеки приміщення, де будуть функціонувати виборчі дільниці, проводять інструктажі з представниками дільничних виборчих комісій та виборцями.

Сьогодні, 15 липня співробітники ДСНС провели превентивні заходи у Виноградівському, Берегівському та Великоберезнянському районах, а також у місті Чоп.

Рятувальники довели керівникам та членам виборчих комісій правила пожежної безпеки під час підготовки та проведення виборів, вказали на виконання необхідних заходів по забезпеченню та дотриманні протипожежних вимог, нагадали порядок використання первинних засобів пожежогасіння та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Присутні ознайомилися з порядком дій у разі виявлення на виборчій дільниці підозрілих та вибухонебезпечних предметів та отримали тематичні листівки.

А от чопські рятувальники вирішили провести профілактичну роботу з самими виборцями. Зокрема, мешканцям міста було роз’яснено правила, яких варто дотримуватись під час волевиявлення на території виборчих дільниць.У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...