Партер площі Народної, що в Ужгороді, перебуває на плановій реставрації

липня 15 / 2019
Партер площі Народної, що в Ужгороді, перебуває на плановій реставрації
Восени минулого року споруда, партер площі Народної у м. Ужгороді разом із усіма складовими частинами: фонтаном, тумбою з флагштоками, озелененням, мощенням, лавицями, смітниками та ліхтарями були передані з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області та згідно з рішенням Закарпатської обласної ради передані на баланс Комунальній установі «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради.

Станом на сьогоднішній день Комунальною установою «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради розпочато планові роботи з реставрації лавиць і смітників на площі, дерев’яні конструктивні елементи яких підлягають очищенню, обробці та пофарбуванню. Їх залізну основу також заплановано відновити вже власними зусиллями комунальної установи.

Усього на площі розміщено 27 лавиць і 17 смітників. Із метою зменшення незручностей для мешканців і гостей міста, які відвідують площу Народну, їх демонтаж і ремонт проводиться поступово.

Також заплановано покрити декоративною штукатуркою тумбу з флагштоками.

Вл. інф.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...