В Ужгороді 348 осіб вже тимчасово змінили місце голосування

липня 13 / 2019
В Ужгороді 348 осіб вже тимчасово змінили місце голосування
348 осіб уже звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради із заявами на тимчасову зміну місця голосування, інформує прес-служба міськради.

Нагадуємо, що змінити місце голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня можна за спрощеною системою – достатньо подати письмову заяву, пред’явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Для громадян України-військовослужбовців таким документом також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

Заяви про зміну місця голосування у відділі ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради прийматимуть до 15 липня включно: у будні із 8:30 до 17:30 без перерви на обід, та у вихідні з 9.00 до 13.00 (пл. Поштова, 3, кабінет №237).

З усіх питань, зокрема відсутності свого прізвища в списку виборців на сайті ЦВК, необхідно звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...