Закарпатці найчастіше емігрують до Угорщини, США та Чехії

липня 13 / 2019
Закарпатці найчастіше емігрують до Угорщини, США та Чехії
Протягом шести місяців 425 закарпатців оформили виїзд на постійне місце проживання в країни далекого зарубіжжя.

Про це повідомили у Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області.

На обліку Головного управління перебуває 2493 іммігрантів та 2663 іноземців, документованих посвідкою на тимчасове проживання. Більшість із цих іноземних громадян знаходиться на території Закарпаття у зв’язку з навчанням та у зв’язку з возз’єднанням сім’ї з громадянином України. Разом з тим, спільно з поліцією та прикордонниками в області виявлено 109 незаконних мігрантів. Крім того, 243 іноземців притягнуто до відповідальності за порушення правил перебування в Україні. Стосовно 68 осіб прийнято рішення про примусове повернення до країн походження, 7 іноземцям – заборонено в’їзд до нашої держави.

За 6 місяців майже 28 тисяч закарпатців стали власниками громадянських паспортів у формі ID-картки та майже 85 тисяч — закордонних паспортів. Крім того, 425 закарпатців оформили виїзд на постійне місце проживання в країни далекого зарубіжжя. Найпопулярнішими країнами для еміграції наших краян є Угорщина, США та Чехія.

До районних та міських бюджетів Закарпаття від адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами міграційної служби краю, надійшло 21 мільйонів гривень.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...