Мікрорайон «Бороктелеп» у Мукачеві – забутий і нікому не потрібний (ВІДЕО)

липня 12 / 2019
Мікрорайон «Бороктелеп» у Мукачеві – забутий і нікому не потрібний (ВІДЕО)


Забутий та нікому не потрібний. Саме так жителі «Бороктелепу» в Мукачеві називають свій район. На більшості вулиць немає нормального дорожнього покриття, постійні звернення жителів району до міської ради ігнорують, от і доводиться людям жити в умовах, які цивілізованими аж ніяк не назвеш.

Цю вулицю місцева жителька пані Вікторія назває однією з найкращих у районі «Бороктелеп». Інші, каже, взагалі непрохідні. Натомість платників податків у районі вистачає.

Заміна труб – річ необхідна, кажуть місцеві, але роботи, які мали тривати декілька днів, затягнулися та створили чимало незручностей для місцевих. Окрім того, постійно виникають і проблеми з водопостачанням. Так ремонтні роботи в цивілізованому світі вже давно не роблять. Та в цьому районі , кажуть місцеві, взагалі до цивілізації далеко. Бо роками чекають на оновлення дорожнього покриття та хоча б який дитячий майданчик. Влада ж міста у свою чергу постійно їхні запити ігнорує.

І поки жителі цих вулиць вже роками чекають хоча б на якийсь ремонт, в Мукачеві вулиці будують з нуля . Кому це вигідно та скільки міськраді коштувало би заасфальтувати ці дороги – дивіться у випуску підсумкової програми «Сім днів».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...