Вікторія Пантьо – новий керівник пологового будинку Ужгорода (ВІДЕО)

червня 25 / 2019
Вікторія Пантьо – новий керівник пологового будинку Ужгорода (ВІДЕО)


Троє кандидатів – одна вакантна посада! Сьогодні спеціальна комісія Ужгородської міськради обирала нового керівника пологового будинку.

Під мерією зібралися лікарі пологового, які збентежені кандидатурами на посаду. Переймаються, що виберуть директора вигідного міській владі, ще й із корупційним минулим. Тому ті, у кого сьогодні вихідний, прийшли підтримати чинну заступницю керівника пологового. Кажуть: за неї більша частина колективу.

Засідання розпочалось одразу з порушень. Двоє кандидатів, Юрій Ломага та Руслан Федько не подали всі необхідні документи, зокрема, свої декларації про доходи. Активісти рішенням продовжити розгляд таких кандидатів обурились.

Попри це, члени комісії, розгляд усіх кандидатур продовжують. Першою виступила Вікторія Пантьо. Проаналізувавши роботу та озвучивши завдання.

Руслан Федько виступив другим, чоловік вже керував пологовим у 2010-му, та покинув посаду зі скандалом. Тоді його звинувачували в системі поборів. Сьогодні під час виступу лікар акцентував увагу на зменшенні кількості природніх пологів.

Третій кандидат, Юрій Ломага, колишній головний лікар Іршавської райлікарні та керівник відділу охорони здоров’я Іршавської райдержадміністрації, нині – заступник головного лікаря обласної клінічної лікарні. У виступі визнав, що подав документи запізно.

У результаті: за Вікторію Пантьо проголосувало 4-ро членів комісії, за інших двох кандидатів – жодного голосу. На оприлюднення результатів, комісія має 3 дні. Далі подання направлять міському голові і укладуть з новим керівником пологового контракт. Ймовірно вже з наступного тижня, Вікторія Пантьо приступить до обов’язків.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...