Поліція Закарпаття провела спільний тренінг щодо забезпечення виборчого процесу з ГО «Опора»

червня 20 / 2019
Поліція Закарпаття провела спільний тренінг щодо забезпечення виборчого процесу з ГО «Опора»


Під час тренінгу працівники поліції Закарпаття разом із представниками Громадянської мережі «Опора» виробляли спільний алгоритм дій щодо забезпечення законності та правопорядку під час виборчого процесу.

Під час виборів до Верховної Ради України, які заплановано провести 21 липня, поліція слідкуватиме за дотриманням законності та забезпечуватиме громадянам їхнє право на вільне волевиявлення. У цьому, як і під час президентських виборів, правоохоронцям допомагатиме Громадянська мережа «Опора», з керівництвом якої досягнуто відповідної домовленості на рівні керівництва МВС України та Національної поліції.

Учора, 19 червня в Ужгороді відбувся тренінг для поліцейських з вивчення особливостей виборчого законодавства. Цей захід було проведено за ініціативи ГО «Опора» в рамках проекту «Ефективна поліція – забезпечення законності виборчого процесу». У ньому взяли участь півсотні поліцейських блоку превенції та слідчі.

Провели тренінг регіональний координатор Громадянської мережі «Опора» Святослав Бабіля та омбудсмен із захисту виборчих прав «Опори» в Харківській області Юрій Чумак.

Під час тренінгу було розроблено спільний алгоритм дій щодо забезпечення законності виборчого процесу, розглянуто можливі проблемні моменти та шляхи їхнього вирішення.

У поліції Закарпаття заплановано проведення ще кількох аналогічних тренінгів із представниками Громадянської мережі «Опора».

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...