Оновлену лініку естетичної медицини «Mediskin» відкрили в Мукачеві (ВІДЕО)

червня 14 / 2019
Оновлену лініку естетичної медицини «Mediskin» відкрили в Мукачеві (ВІДЕО)

В Мукачеві відбулося відкриття оновленої клініки естетичної медицини «Mediskin». На відкриття завітало безліч гостей: клієнти закладу, стилісти,партнери клініки, експерти у сфері краси і косметології. Усіх очікували приємні сюрпризи, шоу-програма і частування.

Найновіше обладнання, високий рівень сервісу, провідна космецевтика та кваліфіковані лікарі. В Мукачеві відбулося відкриття найвідомішої на Закарпатті клініки у галузі естетичної медицини – МедіСкін.
МедіСкін більше 5 років ефективно працює в Ужгороді та місті Хуст. Вже з моменту відкриття клініка заявила про себе у багатьох напрямках естетики. Кількість мукачівських клієнтів збільшувала стрімкими темпами. Саме тому, розповідають у клініці, побачили необхідність відкриття і у м. Мукачеві.
Всі послуги у MediSkin діляться на лікувальні та естетичні. Серед них лазерна епіляція, видалення судин, омолодження, лікування акне, корекція фігури, лікування пігментації, куперозу, ін’єкції краси, ударно-хвильова терапія, консультації спеціалістів, мікроблейдинг та медичний педикюр.

Всі послуги клієнтам МедіСкін надають фахові спеціалісти з багаторічним стажем роботи за кордоном. В арсеналі косметологів – засоби найкращих світових брендів.
Власниця клініки Єлизавета Куртяк розповідає, протягом довгих років докладала максимум зусиль, щоб МедіСкін стала провідною клінікою області. Й додає, зараз може з упевненістю сказати, їй це вдалося.

МедіСкін – клініка нового покоління, нових технологій та можливостей. Найсучашніша техніка, комфорт і дбайливе ставлення до клієнтів – те, що вирізняє МедіСкін від інших клінік та творить унікальний простір краси і здоров’я для всіх жінок Закарпаття.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...