Ужгородців від спеки рятують річка, фонтан і морозиво (ВІДЕО)

червня 14 / 2019
Ужгородців від спеки рятують річка, фонтан і морозиво (ВІДЕО)


Літня спека – справжнє випробування для міських жителів. Відмітка на термометрі злітає все вище і вище, чого не скажеш про самопочуття. Адже тривале перебування на сонці чи то у задушливому приміщенні загрожує тепловим ударом.

Після довготривалих дощів – довгоочікувана спека. Синоптики готуються ще цього тижня зафіксувати рекордну плюсову температуру для Закарпаття – 35 градусів з позначкою плюс. Краянам варто бути обачними.

Лікарі радять підтримувати водний баланс. В спекотні дні вживати мінімум 2 літри води. Закарпатці кажуть: спеки не бояться. Мають свої методи порятунку.

Рятуються від сонячних променів на набережній. Хтось не зволікає – іде в річку. Інші повним ходом охолоджуються в фонтані на площі Народній. Рятуються і морозивом. Обирають переважно освіжаючі смаки.

У спекотну погоду лікарі рядять одягати якомога менше одягу і він повинен бути з натуральної бавовни. Варто відмовитися від нарядів темного кольору з блискітками і стразами – вони притягують сонячніпромені. Не варто забувати і про головні убори.

Не забувайте підтримувати водний баланс в організмі. Лікарі рядять випивати в день щонайменше 2 літри води.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...