Поліцейські Свалявщини дбають про відпочинок дітей

червня 14 / 2019
Поліцейські Свалявщини дбають про відпочинок дітей
Співробітники сектору ювенальної превенції Свалявського відділення поліції у рамках профілактичного заходу «За_check-in_ся з копом» відвідали пришкільний табір «Лідер» загальноосвітньої школи №3 у місті Свалява.

Працівники поліції дбають про безпечний відпочинок дітей під час літніх канікул. В рамках заходів інспектор ювенальної превенції Свалявського відділення Мирослава Колядко зустрілась з дітьми пришкільного табору «Лідер», який працює при ЗОШ №3 у м.Свалаві.

Під час зустрічі поліцейська познайомила дітей з професією поліцейського. Також розповіла дітям про правила безпечної поведінки в побуті та на вулиці, нагадала юним пішоходам ПДР та наголосила на обов’язковому використанні світлоповертальних елементів в темну пору доби.

Пізніше офіцер поліції разом з дітьми брала участь у спортивних іграх та квестах.Подібні зустрічі з дітворою правоохоронці краю проводитимуть і надалі. Адже окрім цікавого дозвілля, корисної інформації, яку почули школярі, діти ближче познайомились з професією поліцейського.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...