Еко-тренди в упаковці: ужгородський ринок органічних продуктів (ВІДЕО)

червня 13 / 2019
 Еко-тренди в упаковці: ужгородський ринок органічних продуктів (ВІДЕО)


Потурбуватися про природу, зменшити продукування сміття і навіть зекономити кошти. В Ужгороді популярності набирають екотовари, а в крафтових крамничках для них навіть встановлюють окремі полички.

Оксана Чайка повністю відмовилася від поліетиленових пакетів і виробів із пластику. У магазин ходить із своєю авоською із органічної бавовни, а овочі і крупи набирає у спеціально пошиті для цього торбочки. Товари зеро-вейст, – у перекладі з англійської нуль відходів, – привозить і до Ужгорода, аби популяризувати еко-відповідальний спосіб життя.

Замінити еко-аналогами можна практично всі, звичні в побуті речі.

У Мар’яни в крамниці еко-пакування застосовують уже два роки, від початку роботи магазинчику. Нещодавно обладнали спеціальну полицю саме для товарів у стилі «нуль відходів».

Чи не найпопулярніші нині – багаторазові металеві соломинки (у наборі із спеціальною щіточкою для миття), натуральні зубні щітки та губки з гарбуза.

Чи не найважче – організувати еко-пакування для косметики. У цій майстерні натуральних засобів для догляду – протягом останніх місяців – переходять на скло, замість пластикових пляшечок чи баночок.

Переходити на життя в стилі зіровейст – простіше поступово, радить Оксана. Краще обирати спочатку ті товари, які вам подобаються, аби призвичаїтися до нового простіше. І вже через місяць-два ви помітите на скільки зменшилася кількість сміття – а походи в магазин із своїми торбочками чи кава на виніс у свою чашку – стануть корисною звичкою.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...