Начальник поліції Ужгорода обговорив з мером міста актуальну проблематику

червня 13 / 2019
Начальник поліції Ужгорода  обговорив з мером міста актуальну проблематику
У ході зустрічі з міським головою Ужгорода та його заступниками начальник Ужгородського відділу поліції розповів про оперативну ситуацію в місті

В Ужгородській міській раді відбулася робоча зустріч начальника Ужгородського відділу поліції Віталія Мацоли з міським головою Богданом Андріївим, його заступниками Ігорем Фартушком, Василем Гомонаєм, Олександром Білаком, секретарем ради Андріаною Сушко, представниками депутатського корпусу, Центру надання адміністративних послуг міськради.

На зустрічі обговорили можливості посилення взаємодії поліції з громадськістю та органами місцевого самоврядування. Віталій Мацола розповів про роботу Ужгородського відділу поліції та зазначив, що зусилля правоохоронців як і належить, спрямовані на боротьбу зі злочинністю, попередження та профілактику правопорушень, забезпечення публічної безпеки та порядку на території міста.

Завдяки чітким та злагодженим діям правоохоронців, належній взаємодії з місцевими органами влади та громадськістю не допущено порушень публічної безпеки та порядку під час проведення в Ужгороді масових заходів.

Посилено працюють поліцейські і над налагодженням комунікації з громадою, що є важливим критерієм оцінки роботи поліції. У зв’язку з подією в Переяслав-Хмельницькому на Київщині на особливий контроль взято всі заяви та скарги громадян щодо неналежної поведінки поліцейських. На контроль взято не тільки несення служби особовим складом, а й поведінку поза службою. За негідну поведінку правопорушення у побуті співробітники будуть нести відповідальність, наголосив Віталій Мацола.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...