У Дунковиці на Іршавщині селяни врятували родину лелек (ВІДЕО)

червня 12 / 2019
У Дунковиці на Іршавщині селяни врятували родину лелек (ВІДЕО)


В іршавському селі Дунковиця люди врятували родину лелек. Стовп, на якому було збудовано лелече гніздо, за роки прогнив, а буквально вчора впав на землю разом з пташенятами. Та місцеві відразу прийшли на допомогу птахам і збудували для лелек нову тимчасову оселю.

Збудували гніздо на стовпі біля дороги лелеки ще понад півстоліття тому, розповідають жителі Дунковиці. З того часу птахи щороку сюди прилітали, щоб вивести потомство. Та з роками стовп підгнивав, аж поки не впав разом з пташенятами. Місцеві збіглись сюди за лічені хвилини, щоб допомогти лелечій родині.

Зараз тутешні планують збудувати більш надійну опору для нової пташиної оселі. Сподіваються, лелекам сподобається. А поки при можливості будуть птахів підгодовувати та приносити воду, як власне робили і торік під час сильної спеки.

Тутешні кажуть, лелечих гнізд в їх селі, мабуть, більше, ніж у всьому Закарпатті. Самі ж такому сусідству з граційними птахами лише тішаться.

Птахів, які вже встигли стати повноцінними жителями Дунковиці, місцеві охороняють , як можуть. Переконані, таке сусідство з лелеками – це гарний знак долі.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...