Поїзд Кошице-Мукачево-Кошице вже в рейсі (ФОТО)

червня 09 / 2019
Поїзд Кошице-Мукачево-Кошице вже в рейсі (ФОТО)


Поїзд сполученням Кошице-Мукачево-Кошице сьогодні о 13.50 прибув на станцію в Мукачево, і згідно з розкладом, відправився у зворотній рейс.

Посприяли запуску рейсу посприяли народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват. Продаж квитків на поїзди Кошице—Мукачево—Кошице відкритий. Поїзд курсує з 9 червня.


Першим рейсом з Кошице приїхало півтора десятка пасажирів, у зворотню дорогу до Словаччини відправились два десятки пасажирів.

Вартість квитка становитиме еквівалент 7,5 євро. Квитки можна придбати у міжнародних касах. Поїзд № 960/961 Кошице—Мукачево відправлятиметься о 09:10 та прибуватиме до Мукачева о 14:00. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з Мукачева о 14:54 та прибуватиме до Кошице о 18:13. Поїзд з Мукачево—Кошице відправлятиметься о 12:01 та прибуватиме до Мукачева о 16:42. Зворотно поїзд вирушатиме о 18:20 та прибуватиме до Кошице о 21:33.Під час маршруту заплановані зупинки на станціях Чоп-Пасажирський та Чієрна-над-Тисою. Розклад вказаний за місцевим часом, а детально з ним ознайомитися можна на сайті.Укрзалізниці.

Всіляко запуску рейсу посприяли народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват – про це під час зустрічі рейсу розповів заступник голови ОДА Віктор Мікулін, та висловив народним депутатам вдячність за розвиток транспорнтої інфраструктури області.

Поїзд Кошице-Мукачево-Кошице вже в рейсі (ФОТО)

Поїзд Кошице-Мукачево-Кошице вже в рейсі (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар