У поліції Закарпаття відбувся міжвідомчий семінар щодо поліпшення співпраці правоохоронних служб із органами влади

червня 07 / 2019
У поліції Закарпаття відбувся міжвідомчий семінар щодо поліпшення співпраці правоохоронних служб із органами влади
Участь у семінарі з організації співпраці та взаємодії правоохоронців із органами державної влади та місцевого самоврядування, організатором якого виступило Міністерство внутрішніх справ України, взяло керівництво поліції Закарпаття, обласних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Держприкордонслужби, Ужгородського батальйону Національної гвардії
Учора, 6 червня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області з ініціативи Міністерства внутрішніх справ України відбувся навчальний семінар з організації співпраці та взаємодії територіальних органів системи МВС з органами місцевого самоврядування і місцевими державними адміністраціями, а також навчальний тренінг із комунікації в соціальних мережах.

Участь у семінарі взяли керівники територіальних органів системи МВС України: обласного управління та районних підрозділів Національної поліції, батальйону Національної гвардії, обласних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міграційної служби, Мукачівського та Чопського прикордонних загонів.

Участь у тренінгу взяли працівники згаданих територіальних органів, відповідальні за зв’язки з громадськістю та ЗМІ й за наповнення контентом сторінок правоохоронних відомств у соціальних мережах.

З вітальним словом до гостей та учасників семінару звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Роман Стефанишин.

Закарпатську обласну державну адміністрацію на зустрічі представляв начальник відділу запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами Леонід Кулик-Куличенко.

Основними спікерами зустрічі були: Федір Кириленко - заступник начальника Управління медіакомунікацій Міністра - начальник відділу контенту ДОАР МВС; Сергій Гурський – головний психолог відділу психологічного забезпечення управління проходження служби та психологічного забезпечення Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України; Вікторія Рядінська - завідувач лабораторії проблем правового та організаційного забезпечення діяльності Міністерства ДНДІ МВС; Андрій Загорулько - начальник відділу запровадження діяльності служби 112 МВС; Вікторія Мартиросян – головний спеціаліст Управління медіакомунікацій МВС України.
У поліції Закарпаття відбувся міжвідомчий семінар щодо поліпшення співпраці правоохоронних служб із органами влади

На семінарі було розглянуто питання організації співпраці правоохоронних органів із органами державної влади та місцевого самоврядування та шляхи вирішення можливих проблем. З цього приводу міністерством розроблено відповідний методичний посібник, який спікери роздали присутнім на семінарі керівникам правоохоронних органів краю.

У другій частині зустрічі відбувся тренінг для працівників територіальних органів, відповідальних за наповнення контентом сторінок у соціальних мережах. Федір Кириленко та Вікторія Мартиросян надали конкретні рекомендації щодо фахового наповнення інформацією сторінок правоохоронних органів у соціальних мережах. Учасникам тренінгу було роздано методичні посібники щодо використання соціальних мереж у державному секторі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...