Поліція Закарпаття взяла участь в зустрічі, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей

травня 30 / 2019
Поліція Закарпаття взяла участь в зустрічі, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей

У Закарпатській ОДА відбувся «круглий стіл» за участі представників органів влади, поліції та громадських організацій, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Першого червня світова громадськість відзначатиме Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди в Закарпатській обласній державній адміністрації напередодні відбувся «круглий стіл» за участю відповідних представників органів державної влади, поліції та громадських організацій.

Учасники зустрічі обговорили сучасний стан забезпечення прав дитини в Україні, базові законодавчі заходи та ініціативи з їх вдосконалення, правовий супровід забезпечення прав дитини громадськими організаціями та інші питання.

Як наголосив начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області підполковник поліції Андрій Курта, поліцейські краю постійно проводять профілактичні заходи для дітей. Зокрема, лекції, вікторини, конкурси, флешмоби, футбольні турніри, а також екскурсії до адміністративних будівель поліції області та кінологічного центру ГУНП області.

Першого червня, у Міжнародний день захисту дітей, в кожному місті та районі Закарпатської області з ініціативи та за участі поліцейських будуть проходити спортивно-розважальні заходи, відкриті уроки з ПДР, велозаїзди та інші масові заходи для дітей.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...