Штраф за порушення правил паркування виписують і без водія (ВІДЕО)

травня 24 / 2019
Штраф за порушення правил паркування виписують і без водія (ВІДЕО)

Штраф за порушення правил паркування виписують і без водія! В Ужгороді такі повноваження віднедавна мають працівники відділу контролю за паркуванням муніципальної варти міськради. Постанови почали виписувати із 16-го травня. За тиждень склали 106 постанов на 27 тисяч 30 гривень.
Сьогодні інспектори працюють на вулиці Фединця. На старті – перші порушення – кілька машин припарковані під знаком «зупинка заборонена». Недотримання правил фіксують на спеціальну камеру, роблять кілька фотографій авто з різних ракурсів, аби було видно, яких саме правил не дотримався водій. Далі – виписують повідомлення про порушення.

Це повідомлення залишають прикріпленим до лобового скла. Саму постанову інспектори виписують уже в кабінеті, на власника машини, якого спеціалісти визначають за допомогою національної автоматичної інформсистеми.

Та якщо сплатити протягом 10-ти банківських днів з моменту вчинення правопорушення ця сума менша на 50%, тобто водій може обійтися лише штрафом у 127,50. Так зробив Володимир Гончаренко. Чоловік розповідає, 20-го травня припаркував авто на площі Корятовича, не звернувши увагу на знаки.

Водії ж на новацію реагують по-різному.

Якщо ви отримали повідомлення про постанову за неправильне паркування, його можна перевірити. Для цього потрібно зайти на сайт муніципальної варти (адреса якого зазначена в тексті повідомлення), у спеціальний рядок ввести номер повідомлення. Після цього на екрані з’явиться детальна інформація про порушення з фото і часом його фіксації.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...