У поліції Хуста гостювали школярі

травня 16 / 2019
У поліції Хуста гостювали школярі


На екскурсії в Хустському відділі поліції побували старшокласники із села Рокосово Хустського району. Правоохоронці організували для юних гостей цікаву та пізнавальну екскурсію.

Сьогодні, 16 травня, в Хустський відділ поліції завітали на екскурсію три десятки учнів 9-11 класів Рокосовської ЗОШ 1-3 ступенів.

Зустріли гостей та провели для них екскурсію в адмінбудівлі поліції начальник сектору моніторингу Хустського відділу поліції капітан Олександр Кучерявий, інспектор з кадрового забезпечення капітан Лідія Ожоганич та інспектор ювенальної превенції старший лейтенант Іван Бойсак.

Екскурсія розпочалась з чергової частини відділу, де школярам розповіли про те, як працює поліція, як вона реагує на виклики по лінії 102 тощо. Далі юні гості оглянули кімнату для затриманих осіб та ізолятор тимчасового тримання.

Зустріч продовжилася в актовому залі відділу, де школярам продемонстрували зразки табельної зброї та спецзасобів, які є на озброєнні в поліції. Також офіцери поліції прочитали підліткам коротку лекцію на тему адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень та злочинів. А ще юнакам і дівчатам розповіли про умови вступу на службу в поліцію та навчання у вишах системи МВС. На завершення правоохоронці відповіли на запитання, які виникали в старшокласників.

У дворі відділу поліції гостям продемонстрували службовий автотранспорт. А на завершення екскурсії було фото на згадку про цікаву та пізнавальну зустріч.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...