На Закарпатті працюють волонтери Корпусу миру США

травня 16 / 2019
На Закарпатті працюють волонтери Корпусу миру США

В Україні працюють понад 3 сотні американських волонтерів за трьома напрямками: молодіжний розвиток, викладання англійської та розвиток громад.

Сприяння миру та порозуміння різних народів – одні з ключових засад урядової організації Корпусу миру США. Традицію міжнародного обміну започаткував 35-тий президент Америки Джон Кеннеді. В Україні Корпус миру заснували у 1992 році після підписання двосторонньої угоди.

Наразі у Закарпатській області працюють 13 волонтерів США, які працюють у різних сферах освіти та громадських проектів. Холлі Нікерсон – родом зі штату Індіана, та вже кілька місяців працює з молоддю Виноградова. Дівчина організовує лідерські тренінги, семінари зі здорового способу життя та мовні клуби для налагодження комунікації із активною молоддю міста. Україну обрала невипадково, адже родина її бабусі із Херсонської області.

Катерина Данісі приїхала зі штату Флорида. Працює у Кіровоградській області, допомагаючи шкільним педагогам у проведенні уроків іноземної мови. Волонтерка разом із вчителями англійської та хімії допомагає дітлахам підтримувати здоровий спосіб життя та розвивати критичне мислення. До Виноградова приїхала не кілька днів, щоб познайомитися з містом та допомогти Холлі у проведенні колективного прибирання парку.

Волонтери працюють здебільшого з неурядовими організаціями, органами місцевого самоврядування та бізнес-структурами. Така співпраця сприяє соціальному та економічному розвитку громади на місцевому рівні. Основна мета волонтерів США: покращення співробітництва між громадським, урядовим та приватним секторами.

Американські волонтери упродовж 2-ох років працюють пліч-о-пліч із українцями. До проектів залучають школярів та студентів, які зазначають: вивчати іноземну із носіями мови – значно легше. Окрім покращення мовних навичок, волонтери допомагають дітям досягти успіху як у подальшій освіті, так і в професійному спрямуванні. Одна із основних місій американського волонтера: громадські проекти, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та розвитку лідерських якостей.

На сьогодні Корпус миру працює із громадами у більш ніж 60-ти країнах. За десятки років існування організації понад 230 тис. волонтерів США стали добровольцями у 141 країні світу.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...