У селі Білки вчителі, школярі таїх батьки стали учасниками марафону (ФОТО)

травня 16 / 2019
У селі Білки  вчителі, школярі таїх батьки стали учасниками марафону (ФОТО)


Поліцейські Іршавського відділення поліції провели супровід марафону учнів Білківської ЗОШ №2. У заході, присвяченому Міжнародному дню сім’ї, взяли участь майже всі учні, вчителі школи та батьки школярів.

Учора, 15 травня, в селі Білки Іршавського району, в ЗОШ №2, відбувся марафон, організований з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Участь в забігу взяли вчителі школи, учні та їхні батьки.

До заходу долучилися й працівники поліції Іршавщини Віта Горзов, Микола Худа та Іван Шпортень. Вони разом із директором школи Петром Чорбою провели інструктаж з дотримання Правил безпеки дорожнього руху та ознайомили учасників з маршрутом.

Після цього учасники марафону у супроводі екіпажу поліцейських вирушили центральними вулицями села, чим нагадали всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримання Правил дорожнього руху.

По завершенню забігу учасники марафону у центрі села поклали гірлянду з квітів до пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні та пам’ятника жертвам Голокосту.

Учасники марафону вирішили організовувати такі змагання щорічно. Адже напередодні літніх канікул діти разом з поліцейськими не тільки повторили правила дорожнього руху, а й отримали безліч приємних вражень.

У селі Білки  вчителі, школярі таїх батьки стали учасниками марафону (ФОТО)
У селі Білки  вчителі, школярі таїх батьки стали учасниками марафону (ФОТО)

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...