В угорському селі Пийтерфолво урочисто відкрили оновлену амбулаторію сімейної медицини(фото)

травня 15 / 2019
В угорському селі Пийтерфолво урочисто відкрили  оновлену амбулаторію сімейної медицини(фото)

14 травня після завершення ремонтних робіт урочисто відкрили оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Пийтерфолво. Відтепер місцеві мешканці зможуть отримати якісні медичні послуги в комфортних та затишних умовах.
Участь у заході взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Єлізавета Біров, Пийтерфолвівський і Перехрестівський голови сіл Валентин Товт та Іштван Добша, керівник КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал, уповноважений угорського уряду Іштван Грежа, консул Угорщини в місті Берегово Сіладі Матяш.
З радісною подією громаду села та медпрацівників привітав Віталій Любка. Як відзначив керівник районної ради у вітальному слові, медики первинної ланки вже на собі відчули позитиви впровадженням медичної реформи.
-Є звісно, ще багато проблемних питань, які ми поступово вирішуємо, однак відкриття оновленої амбулаторії є прикладом того, як ми можемо працювати у цьому напрямі спільно, зазначив він.
Для покращення надання медичних послуг та зручності пацієнтів, Віталій Любка передав працівникам амбулаторії у подарунок медичні меблі.
Поточний ремонт будівлі був проведений за підтримки угорського уряду в рамках проекту: «Підтримка закладів охорони здоров’я на Закарпатті».

В угорському селі Пийтерфолво урочисто відкрили  оновлену амбулаторію сімейної медицини(фото)

Виноградівська районна рада
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар