На Закарпатті говорили про боротьбу із захворюваннями й отруєннями бджіл (ФОТО)

травня 15 / 2019
На Закарпатті говорили про боротьбу із захворюваннями й отруєннями бджіл (ФОТО)


Захід тривав два дні, 14-15 травня, і проходив у селі Поляна Свалявського району. Серед учасників зібрання – керівники регіональних державних лабораторій Держпродспоживслужби, науковці, представники виробничих підприємств і пасічники.

У перший день проведення семінару учасники проаналізували стан профілактики отруєнь бджіл за минулий рік і визначені заходи щодо подальшого недопущення отруєнь; охарактеризували діяльність Спілки та її Центру підтримки пасічників. Водночас здійснили трансфер на пасіку МПП «Бджілка», де був проведений майстер-клас з клінічного обстеження вулика.
У програмі семінару також виступи багатьох фахівців у цій галузі, наукових працівників, в яких порушуються важливі та болючі теми. Зокрема, на обговорення винесені такі питання, як поширення ноземозу на пасіках України; правові аспекти щодо запобігання та фіксації отруєння бджіл; практичні аспекти застосування деяких препаратів у бджільництві; деякі специфічні особливості розведення бджіл в умовах вароозного процесу; аспекти отримання якісного і безпечного меду; страхування ризиків у бджільництві; порядок реєстрації пасік; заходи при отруєння бджіл; сучасні підходи у навчанні студентів пасічній справі; основні паразитарні захворювання бджіл та їх діагностика; тропилелапсоз бджіл тощо.

За підсумками проведення заходу його учасники отримали відповідні сертифікати.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...