У чотирьох селах Мукачівщини замість асфальту дороги викладають бруківкою

травня 03 / 2019
У чотирьох селах Мукачівщини замість асфальту дороги викладають бруківкою


Дорога вкрита бруківкою, і на ній – жодної ями. На перший погляд це дороги не закарпатські й навіть не українські, та насправді такими вже давно їздять жителі сіл Верхній Коропець, Буковинка, Німецька Кучава і Куштановиця Мукачівського району. Усі вони належать до Верхньокоропецької сільської ради.

Сільський голова Володимир Химич розповідає: у 2011 році спільно з депутатами прийняли програму розвитку доріг і вулиць і встановлюють на них бруківку, оскільки, вважають, асфальтне покриття там триматися не буде. Інша справа – бруківка. Таке дорожнє покриття дорожче, ніж асфальт, приблизно на 20%, але воно того варте.

Для зручності передбачене і місце для автомобілів, що забирають сміття, адже великогабаритним машинам на вузькій дорозі розвернутися досить важко. А взагалі логістика та під’їзд до кожного будинку – основа сучасного життя, каже сільський голова, тому жителі сіл до тимчасових незручностей ставляться із розумінням.

Сполучення між чотирма селами також у порядку, залишилося відремонтувати відрізок у 500 метрів. Володимир Химич каже, що грошей на ремонтні роботи вистачає: дохідна частина бюджету – від 7 мільйонів гривень, в основному за рахунок акцизного податку від 3 АЗС. За ці кошти роблять не тільки дороги, а й оздоровлюють громаду, а також виділяють гроші на перевезення людей.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар