У Березові на Хустщині відновлюють шкільний харчоблок (відео)

квітня 25 / 2019
У Березові на Хустщині відновлюють шкільний харчоблок (відео)
Майже 10 років на замку із-за аварійності будівлі, а нині – реальний шанс на відновлення функціонування. Мова про шкільний харчоблок у селі Березово, що на Хустщині. Адже стартували роботи з його реконструкції.

Стара штукатурка оббивається, нові стіни будуються – одне слово, робота кипить. А, як видно на кадрах, і дах тут вже повністю замінений. Однак клопотів у підрядників ще вдосталь, все планують закінчити до початку нового навчального року.

Раніше у цій будівлі, окрім харчоблоку, знаходилися й навчальні майстерні, каже директор школи. А після реконструкції тут буде харчоблок та їдальня на 70-80 посадкових місць. Також тут планують розмістити ще й два класи. Власне, об’єкт довгоочікуваний. Адже відколи будівлю визнали аварійною, школярі не мали гарячого харчування як такого взагалі.

Тож, насправді шкільний буфет став необхідністю для навчального закладу, відтак свого часу його й облаштували всередині школи. Що стосується реконструкції, то у ході робіт виникли додаткові, повідомили у Хустській РДА.

А от даний проект, в принципі, як і решту по соціальних об’єктах Хустщини, вдалося реалізувати тільки завдяки спільним зусиллям, додає голова РДА Назарій Павлій. Адже джерела фінансування різні, тому і заслуга кожного, хто доклав свою руку до реалізації задуманого.
Отож, нині шкільну проблему Березова також рушили з місця і вже з першого вересня діти початкової ланки харчуватимуться як тому слід.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...