Поліцейські Закарпаття разом із школярами протидіяли наркорекламі (ФОТО)

квітня 25 / 2019
Поліцейські Закарпаття разом із школярами  протидіяли наркорекламі (ФОТО)


У рамках проведення Всеукраїнської профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», поліцейські Закарпаття організували захід, спрямований на ліквідацію реклами наркотичних засобів. Для протидії наркорекламі та з метою підтримки людей, які борються з наркозалежністю, поліцейські, разом із краянами, «очищували» фасади будівель від написів про наркотичні речовини

Сьогодні, 25 квітня, працівники Управління протидії наркозлочинності в Закарпатській області, спільно зі школярами провели акцію «Відповідальність починається з мене».

Як зазначив начальник Управління протидії наркозлочинності в Закарпатській області підполковник поліції Дмитро Гринчишин, мета акції полягає у залученні громадян до боротьби з поширенням наркотичних засобів серед населення.

Поліцейські Закарпаття разом із школярами  протидіяли наркорекламі (ФОТО)


«Аби привернути увагу людей до протидії цьому негативному явищу, поліцейські, разом зі свідомою молоддю сьогодні виявляли та зафарбовували помічені на вулицях, фасадах будинків, парканах та в інших громадських місцях написи з рекламою наркотиків. Адже лише спільними зусиллями ми поборемо наркоманію», — наголосив Дмитро Гринчишин.

Під час акції поліцейські розповідали громадянам, яких зацікавили дії молоді, про негативний вплив наркотиків та про кримінальну відповідальність за виготовлення, зберігання та збут наркотичних речовин.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...