В Ужгороді діти влаштували армарку, щоб купити нові комп’ютери для школи (ВІДЕО)

квітня 25 / 2019
В Ужгороді діти влаштували армарку, щоб купити нові комп’ютери для школи (ВІДЕО)

Благодійний аукціон організували учні Ужгородської ЗОШ №3. Діти принесли купу речей власного виробництва, та намагалися продати. І все для того, аби купити в клас інформатики новенькі комп’ютери. Спільними зусиллями дітлахи зібрали майже 50 тисяч гривень.

Школяр Сергій не єдиний, хто нарікає на старенькі комп’ютери в класі інформатики. Діти зізнаються, техніка застаріла, часом і геть не працює. А вчителька Сніжана Футимська каже: нічого дивного, адже комп’ютерам більше 10 років.

Чекати, поки клас забезпечать новою технікою, діти не стали, вирішили на комп’ютери заробити самотужки і організували ярмарок. Домашня випічка, напої, вироби хенд-мейд – все це діти підготували з допомогою батьків. І буквально за годину торгівлі розпродали смаколики. А у спортзалі влаштували елітні торги. Вази, скатертини, пасхальні атрибути, картини – поволі пустів і стіл аукціону. Учень Олександр Ужгородської ЗОШ №3 вперше в житті спеціально для заходу зробив ляльку-мотанку.

Діти закликали активніше приєднуватися до торгів, а батьки не скупились заради здійснення дитячої мрії. Директор школи Світлана Фесенко каже, пишається учнями, адже вони з великим серцем. Прагнуть робити добро. Додає, це вже не перший аукціон, який діти проводять у школі.

Варто сподіватися, що і цього разу дітям вдасться втілити свою мрію в життя. І вже незабаром у класі з’явиться бодай один новенький комп’ютер.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...