У Мукачеві діятиме Агенція розвитку

квітня 25 / 2019
У Мукачеві діятиме Агенція розвитку


Відповідне рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Агенція розвитку» Мукачівської міської ради прийнято на сесії.

Також затверджено статут комунального підприємства.

Агенція розвитку створена з метою реалізації комплексної стратегії міського транспорту та просторового розвитку, надання аналітичної, дослідницької, експертної підтримки цьому процесу, реалізації програм та проектів щодо стратегічного розвитку міста Мукачево, налагодження партнерських відносин з міжнародними організаціями, містами і країнами з метою залучення кращого іноземного та українського досвіду, знань, ресурсів для реалізації та фінансування цих програм та проектів.

Агенція планує проводити дослідження, у тому числі маркетингові, соціологічні, для визначення громадської думки, перспектив розвитку територіальної громади міста Мукачево у цілому та окремих територій.

Також відбудеться представлення територіальної громади міста Мукачево на конференціях, форумах, симпозіумах, виставках і семінарах, партнерських мережах в Україні та за кордоном, залучення зовнішніх, у тому числі міжнародних, коштів для фінансування програм з просторового розвитку та міських інвестиційних проектів, розробка неформальної містобудівної документації, інвестиційних проектів.

Також Агенція проводитиме архітектурні та містобудівні конкурси, семінари, конференції з просторового розвитку територіальної громади міста Мукачево, урбаністики, урбандизайну, повідомляють у Мукачівській міськраді.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...