Аби припинити пожежі у екосистемах рятувальники посилено профілактують їх серед населення

квітня 24 / 2019
Аби припинити пожежі у екосистемах рятувальники посилено профілактують їх серед населення
У зв’язку з великою кількістю пожеж, які наразі виникають у природних екосистемах краю рятувальники посилюють роботу у напрямку їх запобігання та здійснюють спільно із зацікавленими установами та відомствами позапланові пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів краю.

23 квітня таке відпрацювання відбулось у смт Чинадієво Мукачівського району. Рятувальники роз’яснили місцевому населенню правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі та у лісі. Особливу увагу звертали на забороні спалювання сухої рослинності чи сміття на полях, придворових територіях та городах.

Аналогічний захід відбувся і на території села Синевир Міжгірського району. Рятувальники відвідували приватні помешкання громадян і дізнавалися, наскільки вони обізнані у правилах пожежної безпеки. Крім подворового обходу рятувальники навідались до місцевого поштового відділення та торгівельного закладу, де нагадали працівникам правила користування вогнегасником на випадок виникнення пожежі у таких приміщеннях. Кожен учасник заходу отримав тематичну листівку.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...