Для допомоги 20-річній дівчині у Хусті влаштували доброчинну акцію (ВІДЕО)

квітня 24 / 2019
Для допомоги 20-річній дівчині у Хусті влаштували доброчинну акцію (ВІДЕО)


Їй всього 20, вона ще не бачила світ і не відчула усієї насолоди від життя. Тетяна Лавренко – жителька села Крива Хустського району захворіла на гепатит В, який дав ускладнення і спровокував цироз печінки.

Наразі потрібна термінова трансплантація життєво необхідного органу, вартість якої складає понад 100 тисяч євро. Сума непосильна для сільської родини, відтак рідні та знайомі звернулися по допомогу до небайдужих через соціальні мережі. Власне, ці небайдужі якраз і відгукнулися на чужу біду, зорганізувалися недільного дня і влаштували у Хусті доброчинну акцію на підтримку хворої дівчини, де залучили ще більше людей.

Молоді організатори зробили добру справу і назвали її «Промінем надії», тобто дівчині, яку зненацька застала тяжка недуга, подарували світлу надію на одужання. До організації благодійного заходу долучилися й інші хустяни, що не змогли стояти осторонь. Відтак хто, як міг, так допомагав. Хтось на благодійних засадах облаштував фотозону, хтось фотографував, а хтось створював музичний настрій. Дехто ж давав майстер-класи з писанкарства і візажу, а для дітей – аквагриму. Крім того, діяв благочинний ярмарок з смачною випічкою, їстівними букетами, ароматними спеціями та прохолодним лимонадом.

Зрештою, й всі ті, хто прийшов на акцію, теж зробив свій внесок у лікуванні Тетяни. Відтак кожен без винятку подав свою руку допомоги.

Акція відбулася й за сприяння Хустської міської ради і тривала до вечора, аж поки люди долучалися до неї. Власне, під час заходу волонтери зібрали більше 21 тисячі гривень і 50 євро. А хто не зміг чи не встиг приєднатися до збору коштів, може це зробити, перерахувавши гроші на картку.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...