Поліцейські Закарпаття взяли участь в ярмарку кар’єри в Ужгороді

квітня 23 / 2019

Сьогодні, 24 квітня, правоохоронці завітали на ярмарок вакансій, який проходив в обласному центрі. Там працівники сектору відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП України в Закарпатській області ознайомили усіх бажаючих з тонкощами роботи в поліції, вимогами до кандидатів та умовами проходження відбору.

Під час спілкування з відвідувачами ярмарку працівники сектору відбору наголосили на тому, що професія поліцейського завжди була і є престижною, адже головним завданням правоохоронців є охороняти та захищати права кожної людини, а також інтереси суспільства і держави.

Усі бажаючі отримали буклети та візитівки для того, щоб надалі, у разі потреби, отримати вичерпну інформацію щодо роботи у поліції краю.

Крім того, у роботі ярмарку взяли участь працівники кінологічної центру та інспектори-криміналісти області. Відвідувачі могли дізнатися цікаву інформацію про роботу поліцейських цих підрозділів, сфотографуватися зі службовими собаками та отримати власні відбитки пальців на пам'ять.
Поліцейські Закарпаття взяли участь в ярмарку кар’єри в Ужгороді
Поліцейські Закарпаття взяли участь в ярмарку кар’єри в Ужгороді

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар