Ями на дорогах Ужгорода виміряли патрульні (ВІДЕО)

квітня 17 / 2019
Ями на дорогах Ужгорода виміряли патрульні  (ВІДЕО)


Ще з березня патрульні поліцейські розпочали інспекцію автошляхів області. Звертають увагу на ями та вибоїни, розміщення та відповідність дорожніх знаків. Нині правоохоронці обстежували дороги обласного центру.

Ями по 10 см. Це тільки одна вулиць Ужгорода – Кошового. Рух автомобілів тут інтенсивний, як і кількість вибоїн. Саме через погані дороги водіям і доводиться ремонтувати свого «залізного коня». Найбільше страждають ходова та стойки.

Стан шляхів уже третій тиждень інспектують правоохоронці. Полісмени складають відповідний акт, після чого відповідальні за цей відрізок мають виправити недоліки, можуть платити і адміністративний штраф.
А вже на іншій вулиці бачимо цілих 6 порушень на одному квадратному метрі.

Правоохоронці вже обстежили автошляхи державного значення «Київ-Чоп» та «Мукачево-Рогатин». Найгірша дорога в межах Хустщини та Рахівщини. Самі ж громадяни щодня телефонують до поліції зі скаргами про стан доріг.
Тож, якщо ваш автомобіль зазнав ушкоджень через погані дороги, не варто панікувати, а одразу телефонувати до поліції. Правоохоронці зафіксують факт ушкодження, що може допомогти отримати відшкодування.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар