Митці Закарпаття малювали на вулицях квітневого Ужгорода (ФОТО)

квітня 17 / 2019
Митці Закарпаття малювали на вулицях квітневого Ужгорода (ФОТО)


17 квітня, на базі КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР відбувся традиційний обласний семінар-пленер «Рожевий цвіт», у якому взяли участь художники-аматори та професіонали.

Мета семінару-пленеру – налагодження зв’язків та обмін творчим досвідом і новими ідеями між митцями з усіх районів Закарпаття, напрацювання навичок у написанні урбаністичного пейзажу.

З вітальним словом до митців звернувся в. о. директора Центру культури, заслужений працівник культури України Василь Барановський. Про роботу над етюдом у різних техніках живопису розповів народний художник України Василь Свалявчик та художники-педагоги Василь Вовчок і Олександр Сидорук.

Практична частина проминула в історичному центрі Ужгорода та на околицях міста. Загалом участь у семінарі-пленері взяло понад двадцять митців з різних районів Закарпаття. Серед них Антон Секереш, Любов Матіко, Антоніна Дурда, Марта Цуга, Віталій Дорош, Ванда Дорош-Майор, Людмила Курта-Стегун, Оксана Метзгер, Микола Іванчо та інші.

Митці Закарпаття малювали на вулицях квітневого Ужгорода (ФОТО)


Уперше завітали Ярослав Бабич, Наталія Туряниця, Тетяна Шапетко, Вероніка Бороннікова, Маріанна Солбук, Галина Рогач, Єва Ковач, Галина Рогач, Надія Попович-Черевко.

Художники-аматори відвідали персональну виставку робіт Василя Вовчка, що експонується в залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая, та майстерню Василя Свалявчика. Також мали щасливу можливість творити поряд із професіоналами, побачити їх у процесі роботи, почути їхні поради, поспілкуватись у невимушеній, дружній атмосфері.

Пленер завершився обговоренням новостворених робіт митців, творчих планів на найближче майбутнє, розповіли в КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар