Мукачівські правоохоронці проводять операцію «Пішохід»

квітня 17 / 2019
Мукачівські правоохоронці проводять операцію «Пішохід»


З метою профілактики порушень Правил дорожнього руху пішоходами та попередження дорожньо–транспортних пригод в місті Мукачево проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Їхня мета - нагадати мукачівцям про важливість дотримання правил дорожнього руху.

На Закарпатті, як і по всій території України, поліція проводить профілактичні відпрацювання для запобігання травмуванню і загибелі людей на дорогах під умовною назвою «Пішохід». Відповідні профілактичні зустрічі правоохоронці проводитимуть у навчальних закладах та трудових колективах.

Поліцейські нагадують усім учасникам дорожнього руху про неухильне дотримання правил безпеки. Водіям радять знижувати швидкість, особливо в населених пунктах, де люди переходять дороги. Пішоходів закликають бути уважними при переході проїжджої частини дороги, обов’язково дотримуватися вимог дорожніх знаків та світлофорів.

Водночас наголошуємо, що за порушення вимог правил дорожнього руху пішоходами передбачено адміністративну відповідальність за ст.127 КупАП (Перехід проїзної частини дороги у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху).

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...