Вибори-2019: сьогодні закінчується термін подання заяв для зміни місця голосування

квітня 15 / 2019
Вибори-2019: сьогодні закінчується термін подання заяв для зміни місця голосування


На виборах українці можуть голосувати не за місцем реєстрації. Для цього необхідно звернутися з заявою в органи Держреєстру виборців.

У неділю, 21 квітня, в Україні відбудеться другий тур чергових виборів президента України. За п’ять днів до виборів – до 15 квітня включно – українці, які бажають проголосувати не за місцем реєстрації, повинні звернутися з відповідною заявою в органи Держреєстру виборців.

Українці, які проживають не за місцем реєстрації або ті, хто перебуває не за місцем проживання на момент голосування також можуть змінити місце голосування. Для цього їм потрібно звернутися до Держреєстру виборців. Але, крім заяви, їм необхідно надати документ, що підтверджує необхідність зміни місця голосування: це може бути, наприклад, довідка з роботи або навчання.

Варто відзначити, що змінити місце голосування необхідно за місцем роботи або проживання.

Зазначимо, у заяві потрібно вказувати офіційне місце реєстрації, номер обраного виборчої дільниці. Як відомо, відділення Держреєстру виборців працюватимуть без вихідних. Чергові вибори президента України в 2019 році проходять в два тури. Перший тур відбувся 31 березня, участь у голосуванні взяли понад 18,8 млн громадян. За результатами голосування лідером став Володимир Зеленський (30,24%), на другому місці – Петро Порошенко (15,95%). Третє місце посіла Юлія Тимошенко (13,40%). Підрахунок голосів зайняв у Центрвиборчкому тиждень. Для того, щоб вибори пройшли в один тур, один з кандидатів мав набрати понад 50% голосів. Оскільки ніхто з кандидатів не набрав більшості голосів – ЦВК оголосив про проведення повторного голосування 21 квітня.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...