На акції «Серце до серця» у Хусті зібрали майже 17 тисяч гривень (ВІДЕО)

квітня 12 / 2019
На акції «Серце до серця» у Хусті зібрали майже 17 тисяч гривень (ВІДЕО)


У Хусті вкотре об’єднали зусилля заради здоров’я дітей. Тут пройшов міський фінальний етап 14-ї за рахунком акції Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», у якому традиційно взяла участь майже сотня тутешніх студентів-волонтерів.

Вже четвертий рік поспіль Хуст активно долучається до збору коштів, які йдуть на потреби хворих у краї дітей. Цього року місто і зокрема студентська молодь долучилися до акції Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця», що проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

Участь у благодійній акції взяла майже сотня студентів – волонтерів. Таким чином дехто виступав на головній сцені, а хтось ходив міськими вулицями і збирав гроші у скриньки допомоги, виготовлені власноруч.

До прикладу, Аліна незмінна ведуча заходу. От вже три роки дівчина пише сценарій і підбирає талановиту молодь для виступів. Каже: любить це робити, поза як переслідує високу мету – допомогти дітям. Небайдужі люди сходились на заклики молоді зі сцени і цікавились благочинною подією. Так, й самі ставали її частиною. Добра справа таки торкнулася багатьох і цього року. У Хусті під час її проведення спільно вдалося зібрати близько 17 тисяч гривень.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар