У Мукачеві патрульні влаштували “фідбек” з громадськістю (ВІДЕО)

квітня 10 / 2019
У Мукачеві патрульні влаштували “фідбек” з громадськістю (ВІДЕО)


У Мукачеві патрульні поліцейські поспілкувалися з громадськістю.Черговий feedback провели у центрі міста. Поліцейські розповіли про свою роботу, відповіли на питання громадян та проконсультували з приводу набору до лав поліції. Відвідали захід правоохоронці та громадські активісти з Донецької та Луганської областей.

Поспілкуватися із громадянами, відповісти на існуючи питання, проконсультувати з приводу роботи у поліції – закарпатські патрульні влаштували черговий feedback у центрі міста. Цього разу на зустрічі були присутні і правоохоронці та громадські активісти із Донецької та Луганської областей, приїхали на Закарпаття для обміну досвідом.

Люди, які підходили до поліцейських, запитували, як правильно діяти у тих, чи інших ситуаціях, цікавились як проходить робочий день тих, хто забезпечує та слідкує за дотриманням правопорядку та висловлювали слова подяки за роботу. Правоохоронці кажуть, вони завжди відкриті до спілкування із громадськістю, а такі зустрічі і надалі будуть традиційними.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...