В Угорщині відбулися збори Європейське об'єднання територіального співробітництва «Тиса»

квітня 09 / 2019
В Угорщині відбулися збори Європейське об'єднання територіального співробітництва «Тиса»

Сьогодні в Угорщині відбулися збори Європейське об'єднання територіального співробітництва «Тиса». Ми розпочали його діяльність у вже далекому 2015 році, пройшли довгий шлях і от сьогодні, у 2019 році, така співпраця почала приносити плоди.

На 2019 рік запланована реалізація 5 проектів, серед яких 2 значимих. Перш за все – це будівництво сміттєсортувального заводу на полігоні в селі Яноші, Берегівського району. На цей проект буде виділено 5 мільйонів євро. Ще майже мільйон євро буде виділено на оцінку навколишнього середовища для реабілітації природних ресурсів в селищі Солотвино з метою запобігання подальшому забрудненню басейну Верхньої Тиси, шляхом підготовки комплексної системи моніторингу.

Я дуже вдячний голові загальних зборів області Саболч-Сатмар-Берег Оскару Шестаку, комісару уряду Угорщини з питань координації деяких програм з економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону Міклошу Шестаку, голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу та депутатському корпусу облради, які всі ці роки підтримували згаданий проект і сьогодні, через 4 роки, маємо результат.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова фонду «Віза» Володимир Чубірко.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...