Рада старійшин адвокатури України зібралася в Поляні на Свалявщині (ВІДЕО)

квітня 08 / 2019
Рада старійшин адвокатури України зібралася в Поляні на Свалявщині (ВІДЕО)


На Закарпатті засідала Рада старійшин адвокатури України. На заході обговорили головні завдання на 2019 рік для представників адвокатури та шляхи їхнього вирішення. Розширена нарада органів адвокатського самоврядування Закарпатської області відбулася у с. Поляна що на Свалявщині.

На Закарпатті відбулося засідання Ради старійшин адвокатури за участі голови Ради адвокатів Закарпатської області, голови ВКДКА, керівника Секретаріату НААУ, патріархів та корифеїв адвокатури а також представників Національної асоціації адвокатів України та високого представництва від державних органів та правоохоронних структур Закарпаття.На заході обговорили діяльність Ради старійшин а також основні вектори роботи на 2019 рік .Директор інституту права післядипломної освіти каже, в майбутньому відбудеться ряд заходів, які єднатимуть різні покоління адвокатів.

Говорили також про правила адвокатської етики та розробку законопроекту з чітким врегулюванням оподаткування адвокатів. Голова вищої кваліфікаційної комісії адвокатури України каже, рада старійшин тримає руку на пульсі й дуже критично оцінює усе, що зараз відбувається в адвокатурі.

На завершення Олексій Фазекош подякував членам Ради за підтримку в рішенні очолити САУ. Й додав, попереду ще багато суто організаційної роботи щодо проведення З’їзду САУ, але така підтримка надихає на звершення.

Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...