У лісах Воловеччини порахували диких тварин (ВІДЕО)

квітня 03 / 2019
У лісах Воловеччини порахували диких тварин (ВІДЕО)


На Воловеччині лісівники провели так званий «перепис» диких тварин. Щоб порахувати лісових жителів, застосовували традиційні методи: шумового прогону, обліку на місцях підгодівлі та інші. Із 1 квітня в лісах розпочався сезон тиші, коли дикі тварини починають розмножуватись. Впродовж двох з половиною місяців заборонено проводити роботи та заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

Олені європейські, козулі, кабани, зайці, вовки, лисиці, борсуки, ведмеді та навіть рисі. Такі дикі тварини живуть в лісах Воловеччини. Ну а кількість лісових мешканців визначають працівники держлісгоспу разом з єгерською службою користувачів мисливських угідь. Таксацію традиційно проводять в першій декаді лютого, після завершення сезону полювання.

За результатами обліку диких тварин визначають норми відстрілу на наступний мисливський сезон, також ухвалюють рішення про можливу часткову чи повну заборону полювання.

Ну а вже з 1 квітня в лісах розпочинається сезон тиші. Лісівники стоять і на варті спокою лісових мешканців. У цій період шуміти на природі не можна, адже триває шлюбна пора у диких тварин та птахів. Зокрема у лісі заборонено галасувати, здійснювати вибухові роботи, санітарні рубки лісу, проводити авторалі. Триватиме сезон тиші до 15 червня. Тих, хто цією забороною знехтує, чекатиме адміністративна відповідальність у вигляді штрафів.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...