Поліція Закарпаття долучилась до проекту «Єднаємо барви України» (ВІДЕО)

квітня 03 / 2019
Поліція Закарпаття долучилась до проекту «Єднаємо барви України» (ВІДЕО)


За ініціативи сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття в Ужгороді провели національну патріотичну акцію «Єднаємо барви України».

Зі слів начальника ювенальної превенції Андрія Курти, захід присвячений до Дня вишиванки та на меті має популяризацію національних цінностей та символіки України. Спільно з громадською організацією «Паралельний світ», правоохоронці завітали до ЗОШ №3, де з дітками вирізьбили елементи пазлу, які у підсумку утворили цілісну картину карти України.

«За ініціативою Ювенальної поліції Закарпаття та Нацполіції започатковано проект до дня вишиванки, який називається «Одягни Україну у вишиванку». За допомогою наших діток ми вирізаємо з фанери умовні деталі – частини областей нашої держави, які будуть розмальовані у колір вишиванки, притаманний кожному регіону держави. Перед тим, як їх складуть – кожна область отримає свій пазл для того, щоб діти могли розмалювати його. Потім вони будуть направлені до Києва та складені в єдину країну», - розповів Андрій Курта.

До слова, діти вже розмалювали барвами вишиванки Закарпатську область, притаманними нашому регіону та обговорили тему єдності і нероздільності нашої країни.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар