У Криві на Хустщині завершують ремонт даху шкільного спортзалу

квітня 03 / 2019
У Криві на Хустщині завершують ремонт даху шкільного спортзалу
У Кривському НВК, що на Хустщині, на одну проблему стало менше. Спершу тут замінили вікна та двері, потім відремонтували приміщення для початківців і оновили обладнання у рамках Нової Української школи, сьогодні ж ремонтують дах на шкільному спортзалі. Вартість його близько мільйона і наразі підрядники на фінішній прямій до завершення робіт.

У Криві, що на Хустщині, взялися ремонтувати шкільну спортивну залу. Почали з даху. Стартували роботи із його заміни ще три тижні тому і наразі вони на фінішній прямій до завершення. Директор Кривського НВК Ольга Грицак додає: як тільки збудували школу, і відповідно сам спортзал, покрівля почала затікати. Виникла проблема ще у 1966 році, з часом тільки загострювалась.

Так, у рамках нової української школи початкова ланка минулого року отримала й нове обладнання, крім того, класні приміщення першачків теж були відремонтовані.

Вдалося вирішити і проблему з ремонтом даху. І вже незабаром школярам не доведеться дихати пліснявою на уроках фізкультури, а у дирекції та педагогічного колективу поменшає клопотів.
Щодо заміни покрівлі на усій школі, яка теж не в найкращому стані, то до цього теж ідуть.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар