Новий проект підтримки ОСББ презентували в Хусті (ВІДЕО)

квітня 02 / 2019
Новий проект підтримки ОСББ презентували в Хусті (ВІДЕО)


У Хусті презентували новий проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Власне, цей проект надаватиме підтримку ОСББ у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень. До слова, старт нового проекту в Україні припадає на осінь 2018-го. Цього року він розпочав свою активну діяльність на Закарпатті. Позаяк Хуст один із надійних партнерів проекту, й тут відбувся інформаційний семінар, зокрема, для голів об’єднань і тих, хто тільки планує об’єднуватись.

Голови та представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також ті, хто тільки планує створювати ОСББ, зібралися за круглим столом, аби дізнатися більше про новий проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). До слова, старт нового проекту в Україні припадає на осінь 2018-го, вже працює у 24-х областях, а розрахований на два роки. Цього року він розпочав свою активну діяльність на Закарпатті. Позаяк Хуст один із надійних партнерів, й тут відбувся інформаційний семінар.

Власне, цей проект надаватиме підтримку ОСББ у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень.

Передувало ж презентації нового проекту вступне слово Хустського міського голови, який розповів про кращі практики впровадження спільних проектів ПРООН, міськради та діючих у місті ОСББ з енергоефективності та енергозбереження.

Володимир Кащук додав, що завдяки співпраці з Євросоюзом та ПРООН у рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» вони реалізували й проекти-мільйонники, що відрадно. Відтак висловлює сподівання, що впровадження нового проекту теж дасть хороший результат, а міська рада у свою чергу готова у це вкладати свою частку та співфінансувати нові спільні проекти задля сталого розвитку.

У ході ж презентації регіональний координатор ПРООН запросила до співпраці представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово – будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та представників вже діючих об’єднань, однак які задля розвитку потребують підготовки та навчання подати заявку на участь в проекті HOUSES. До слова, це можна зробити на одноіменній Інтернет-платформі. Крім того, Любов Павлович запросила й до роботи з Фондом енергоефективності, який незабаром активно діятиме. До слова, впроваджуватиметься новий проект у тісній співпраці як з Фондом енергоефективності, так з Міжнародною фінансовою корпорацією.

Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...