Вихідні на Пасху 2019: коли і скільки днів відпочинку на Великдень

квітня 02 / 2019
Вихідні на Пасху 2019: коли і скільки днів відпочинку на Великдень
З нагоди Великодня у квітні 2019 українців очікує багато святкувань. Пропонуємо вашій увазі календар вихідних. Дізнайтеся, коли й скільки буде вихідних у квітні!

Кожного року Великдень святкують у різні дні, але це завжди відбувається у неділю. У 2019 році Пасха в Україні припадає на 28 квітня, а католицький Великдень буде 21 квітня.

На християнське свято Великдень традиційно печуть паски, фарбують яйця, ходять в гості та вітаються спеціальною фразою: "Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!".


Великодні вихідні у квітні 2019 передбачені в календарі свят на рік. Згідно з ним, православні християни в Україні святкують Великдень 28 квітня. Згідно із календарем вихідних, який подало Міністерство соціальної політики України, у період пасхальних свят українців очікує три дні відпочинку.

Саме на неділю, 28 квітня випадає велике релігійне свято для християн – Пасха. Відповідно, святкувати Великдень ми будемо й 29 числа, у понеділок.

Кабінет міністрів рекомендує, з метою раціонального використання робочого часу, зробити вихідним також і 30 квітня, вівторок. Це обґрунтовується тим, що наступний день – 1 травня – вихідний з нагоди Дня праці. Відпрацьовувати цей вівторок доведеться 11 травня, у суботу. Проте українці відпочиватимуть 5 днів поспіль!

Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...