2 квітня поїзд Мукачево-Кошиці здійснить тестовий рейс

березня 30 / 2019
2 квітня поїзд Мукачево-Кошиці здійснить тестовий рейс
Про таке в інтерв’ю ЦТС розповів начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» Олександр Красноштан.

Як розповів О. Красноштан, зараз на маршруті Мукачево-Будапешт курсує один вагон. Але вже були дні, коли вагонів не вистачало і партнери — M?V START — додавали ще два вагона. Надалі все буде залежати від пасажиропотоку.

Щодо потягу Мукачево-Кошиці, то 2 квітня відбудеться тестова поїздка цього поїзда. Будуть відпрацьовані всі технічні деталі зі словацькою стороною і рейс на постійній основі здійснюватиметься з 9 червня.

Прокоментував О. Красноштан і попередні заяви «Укрзалізниці» про плани побудувати в Мукачеві залізничний хаб. За його словами, «Логіка «Укрзалізниці» проста — ми дуже обережно і виважено підходимо до інвестицій. Ми не хочемо вкладати інвестиції, які потім не окупаються і нікому не потрібні. Таких прикладів в минулому є маса. Для того, щоб цього не було, ми спочатку пішли шляхом мінімального вкладення і запустили рух, щоб подивитися чи є потенціал … Ми поїздили в Будапешт, запускаємо рейс в Кошице, і вже бачимо, що потенціал є і вже є проект реконструкції колійного розвитку, для того, щоб витягнути євроколію до вокзалу і організувати там дуже зручний пасажирський хаб. Більш того, ми бачимо інтерес і з боку приватних європейських операторів працювати з нами і їздити в Мукачево. Вони бачать тут потужний пасажиропотік. І ми повинні це робити, тому що заробляємо на цьому».

При цьому, з його слів, УЗ готова аускати на свої шляхи приватних перевізників: «У нас вже була зустріч з одним з перевізників RegioJet (приватний чеський оператор. — ЦТС), у них є велика зацікавленість їздити в Мукачево. Раніше чеський перевізник Leo Express хотів їздити до Львова. Але з ними навряд чи зараз вийде реалізувати проект, оскільки немає інфраструктури».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...