Як зупинити трудову міграцію на Закарпатті (ВІДЕО)

березня 24 / 2019
Як зупинити трудову міграцію на Закарпатті (ВІДЕО)

Темпи трудової міграції набувають загрозливих рис.

За інформацією експертів Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи, кількість українських трудових мігрантів становить 2,2-2,3 млн осіб або 8% населення. Про те, що пропоновані вакансії у нашій країні і області зокрема не влаштовують шукачів роботи, говорить і керівник центру зайнятості тячівського району Василь Кушілка.

Робота є, а от, роботобавцям варто замислитися про заробітні плати. Крім того, за словами Василя Кушілки , умови праці, які пропонують роботодавці за кордоном, є для наших громадян набагато привабливішими. Наслідком трудової міграції за кордон – є зменшення рівня безробіття – зазначив Василь Кушілка.

Аналітики стверджують, що просто підвищувати заробітну платню в сьогоднішніх умовах – недостатньо. Проблему доведеться вирішувати комплексно, змінюючи: управління, систему мотивацій, умови роботи і багато інших факторів. Тим часом, і в Закарпатті є ряд великих підприємств з гідними зарплатами, які постійно в пошуку робочих рук, а самі роботодавці стверджують – готові знаходити спільну мову з потенційними працівниками.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...