В Ужну почали готувати докторів філософії з історії та археології (ВІДЕО)

березня 08 / 2019
В Ужну почали готувати докторів філософії з історії та археології (ВІДЕО)


1 березня відділ аспірантури та докторантури Ужгородського національного університету розпочав прийом документів до вступу до стаціонарної та заочної аспірантури за контрактною формою навчання.

А вже цими днями в приміщенні малого залу вченої ради УжНУ пройшла презентація програми підготовки докторів філософії за спеціальністю «історія та археологія». До такої структури йшли не один рік. Такі плани були колись у засновника археологічної школи Закарпаття Едуарда Балагурі, а потім і професора-етнолога Михайла Тиводара. Однак вдалося реалізувати їх лише нещодавно.

Продемонструвати свої наукові інтереси та здобутки, перспективи аспірантських студій на кафедрі археології та культурології, а також обговорити з майбутніми аспірантами потенційні теми та напрямки досліджень і зібралися історики в малій залі приміщенні малого залу вченої ради УжНУ. Реорганізація на роботу спеціалістів не вплинула, запевняють науковці і діляться планами на навчальний рік.

Змін чимало, однак і ентузіазму в науковців вистачає, а тому не сумніваються, що плоди реорганізації будуть і вже найближчим часом.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар