У двох багатоповерхівках Солотвина 15 років не працюють ліфти (ВІДЕО)

березня 04 / 2019
У двох багатоповерхівках Солотвина 15 років не працюють ліфти (ВІДЕО)

Майже 15 років без ліфтів у двох багатоповерхівках Солотвина Тячівського району живуть переважно пенсіонери. Дехто з них вже не пам’ятає, як виглядають вулиці села. А хтось, попри біль, ще таки ходить бодай в аптеку. Жителі просто не змозі платити за ліфт, тож ліфти стоять, хоч всередині вони і нові.

Все життя пан Василь пропрацював на солотвинському солеруднику, по коліна в холодній воді. Нелегка праця дала про себе знати з роками. Нині чоловік майже не відчуває ніг. Живе на 8-му поверсі багатоповерхівки, в який більше десятка років не працює ліфт. Похід за хлібом для нього – ціле випробування.

А пані Анна після другого інсульту й взагалі перестала виходити з квартири. У жінки паралізована ліва сторона. Хліб їй приносять сусіди, а за вуличними краєвидами споглядає з вікна.

У двох багатоповерхівках Солотвина чи не всі жителі пенсіонери. Машканців там близько 300, а ліфт не працює з часів, як Солотвинський солерудник передав будинок на баланс селищної ради. Мешканці не розуміють, чому, адже всередині ліфт капітально відремонтували. Ремонт виконали на суму 210 тисяч гривень. Жителі мали б платити місячну плату, однак пенсіонери просто не спроможні, каже голова ОСББ.

Зверталися до голови селища. Але там сприяти пенсіонерам не можуть, адже кажуть, комунальна плата – їхній обов’язок.

З роками площа для ліфтів чи не кожному поверсі у будинку закладена меблями чи іншим непотребом з квартир жителів. Пенсіонери вже і не вірять, що колись зможуть проїхатися ліфтом. А голова ОСББ звертається по допомогу.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар